Warsztaty fotografii biznesowej i wizerunkowej


W Centrum Kształcenia Ustawicznego odbyły się ciekawe warsztaty dla osób zajmujących się fotografią. Warsztaty miały przybliżyć słuchaczom problematykę fotografii profesjonalnej, jaką jest fotografia biznesowa i fotografia wizerunkowa. Wykładowcami byli wybitni specjaliści w tych dziedzinach.
Podczas dwudniowych warsztatów uczestnicy mieli okazję obserwować zawodowych fotografów podczas pracy. Sesje fotograficzne odbywały się w nowoczesnym atelier fotograficznym, wyposażonym w nowoczesny sprzęt. Materiały do zajęć przygotowane były tak, aby adepci sztuki fotograficznej mogli samodzielnie pracować i aktywnie uczestniczyć we wszystkich etapach powstawania fotografii biznesowej i fotografii wizerunkowej.
Fotografia biznesowa to ważny element budowania prestiżu firmy. Dlatego ta gałąź fotografii zdobywa coraz więcej popularności. Oprócz wizerunku firmy liczy się również wizerunek osób, które ją budują. Wiele przedsiębiorstw korzysta więc coraz chętniej po pomoc profesjonalistów, którym fotografia biznesowa i fotografia wizerunkowa jest bliska.
Dbałość o szczegóły podczas sesji wymaga uczestnictwa specjalistów z dziedziny wizerunku, stylizacji jak również aranżacji wnętrz. Podczas warsztatów uczestnicy poznali warsztat budowania zespołu, potrzebnego na profesjonalne sesje zdjęciowe.

Zobacz polecane: zdjęcia biznesowe poznań.